بستن
FA EN AR RU FR CHI

مراسم تقدیر از استاد بازنشسته سرکار خانم صادقی

مراسم تقدیر از استاد بازنشسته سرکار خانم صادقی


مراسم تقدیر از استاد بازنشسته سرکار خانم صادقی

به نام خدا

با همکاری معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی دانشکده تربیت بدنی، مراسم تقدیر و پاسداشت سرکار خانم صادقی به پاس یک عمر زحمت مربیگری، تدریس و آموزش دروس تخصصی رشته تربیت بدنی در محل تالار استاد معین این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال قابل توجه دانشجویان، اساتید و کارمندان ارجمند دانشکده برگزار شد، در ابتدا آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی پخش شد. سپس مجری محترم برنامه با معرفی قسمت­های مختلف و بیان شعری در وصف استاد، از ریاست محترم دانشکده برای سخنرانی دعوت کردند. دکتر دمیرچی در سخنان خود، ضمن خوشآمدگویی به حضار محترم، از سرکار خانم صادقی تقدیر بعمل آوردند و برای ایشان در سال­های آینده زندگی­شان آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون داشتند.

در ادامه، برنامه هایی همچون سخنرانی معاونین آموزشی و پژوهشی دانشکده، سخنرانی نماینده فرهنگی و اجتماعی دانشکده، پخش کلیپ معرفی دانشگاه گیلان؛ پخش کلیپ معرفی استاد محترم سرکار خانم صادقی و اهدای لوح یادبود به ایشان اجرا گردید که مورد استقبال ویژه دانشجویان و مهمانان حاضر در سالن قرار گرفت.

جلسه در نهایت در حوالی ساعت 13 با پذیرایی و گرفتن عکس دسته جمعی از استاد صادقی همراه با دانشجویان و اعضای هیات علمی، به پایان رسید.